Friss hírek

Friss hírek: gazdasági, bulvár, sport, autós, belföldi, és külföldi hírek. A legfrissebb hírek percről-percre, hírkereső, top hírek.

0:32 Meccslabdákat hárított, megnyerte a madridi WTA-tornát a világelső (Sportal)
Iga Swiatek győzelmével zárult a madridi Wta-torna, a világelső lengyel Arina Szabalenkát győzte le három szettben.
0:32 Guy Verhofstadt megkönnyebbülten gratulált Sadiq Khannak (Mandiner)
A liberális EP-képviselő azt is reméli, hogy hamarosan újra az Európai Unióba fog tartozni az Egyesült Királyság.
0:32 Csaknem tízezer diák nézte meg a Szabadság, szerelem – Petőfi 200 című előadást (Magyar Hírlap)
A produkció gerincét a költő versei adják, kilenc könnyűzenei versfeldolgozás szerepel benne.
0:32 Pályafutása góljaként ünnepli a hokiválogatott feljutását érő találatát Papp Kristóf (m4sport.hu)
Papp Kristóf pályafutása eddigi legfontosabb góljának tartja azt a találatot, amellyel a magyar jégkorong-válogatott megnyerte a szlovénok elleni mérkőzést a bolzanói divízió I/A-világbajnokság zárásán, és a csapat ezzel feljutott a 16 csapatos elit vb mezőnyébe.
0:28 Cristiano Ronaldo triplázott, folytatódott csapata győzelmi sorozata (Sportal)
Az al-Naszr 6-0-ra verte az al-Vehdát a szaúd-arábiai labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában.
0:28 Óriási siker! Világbajnok lett, és feljutott az A csoportba a magyar jégkorong válogatott Magyarország-Szlovénia 2-1 (Mandiner)
Jót tett a nemzeti csapatnak a győzelmi kényszer, tétmérkőzésen először sikerült nyernünk a szlovének ellen.
0:28 Több, mint 20 új milliomosa lett Magyarországnak (Magyar Hírlap)
Nagy volt a tét.
0:28 Mészöly Géza: Mondtuk a srácoknak, élvezzék ki ezt a napot, sokat szenvedtek (m4sport.hu)
A Diósgyőr 7-0-s kiütésével bennmaradó Újpestnél remélik, sikerült némileg feledtetni a közelmúlt vereségeit, miközben a vendégek vezetőedzője a szurkolóik elnézését kérte.
0:24 Vladimir Radenkovics: "Nehéz szavakat találni, elnézést kérek a szurkolóktól" (Sportal)
A Diósgyőr vezetőedzője más szerkezeti felállással próbálkozott az Újpest ellen, de a terve nem jött be.
0:24 Karácsony Gergely meghatódottan gratulált London pakisztáni polgármesterének (Mandiner)
"London is tagja a Budapesten alapított Szabad Városok Szövetségének, céljaink közösek: zöld, befogadó, szolidáris várost építeni" – írta Budapest főpolgármestere.
0:24 Nagy meccs vár a Paksra vasárnap, élőben közvetíti a tv (Liner)
A Paks mérkőzését is élőben közvetíti a televízió, akik arra készülnek, hogy sorozatban második győzelmüket is megszerezzék.
0:24 Lőfegyverrel támadtak az éjszaka Párizs közelében (Magyar Hírlap)
Drogkereskedelemmel kapcsolatos leszámolás történhetett.
0:24 A technikumok a legnépszerűbbek nyolcadik osztály után (Magyar Hírlap)
A szakmáról később, a tapasztalatok birtokában hozhatnak megalapozott döntést a fiatalok.
0:24 Két hónap alatt két Boeing-informátor hunyt el rejtélyes körülmények között (Spabook)
Újabb rejtélyes haláleset a Boeing repülőgyárral perben állók körében. Elhunyt Joshua Dean minőségellenőr, miután egy antibiotikumoknak ellenálló baktérium támadta meg a szervezetét – írja a Fox News nyomán a Telex. Az…
0:24 Elitvébés tagságot ért a magyar hokiválogatottnak Szlovénia legyőzése (m4sport.hu)
Megnyerte a divízió 1/A világbajnokságot, így jövőre az elitvébén szerepelhet a magyar férfi jégkorong-válogatott, miután a Bolzanóban rendezett torna utolsó meccsén Papp Kristóf 2 perc 51 másodperccel a vége előtt ütött góljával 2-1-re legyőzte Szlovéniát.
0:20 Esténként nem tud rendes időben elaludni? Erről jó, ha tud! (EgészségKalauz)
A rossz alvás hátterében hormonzavar is állhat.
0:20 Mészöly Géza reakciója Kubatov Gábor kijelentésére: "Motiváló volt, ez számunkra jól sikerült" (Sportal)
Az Újpest vezetőedzője kérdésre elmondta, nem foglalkozik Kubatov Gábor, a Ferencváros elnökének kijelentésével, miszerint, ha tehetnék, a zöld-fehérek kiejtenék a lilákat.
0:20 Olyan mély víznyelőt találtak a kutatók, hogy nem tudják, hol a vége (Helló Magyar)
Egy kutatócsoport azonosította a Föld legmélyebb ismert víznyelőjét. Olyan mély, hogy még az alját sem sikerült elérniük.
0:20 Döntött London: elégedettek Sadiq Khannal, továbbra is ő marad a polgármester (Mandiner)
A munkáspárti polgármester azonnal kijelentette, hogy "mindenek felett álló erősségnek" tartja lakossága sokféleségét.
0:20 Hét góllal verte az Újpest a Diósgyőrt, már nem eshetnek ki az NB1-ből (Liner)
Az Újpest látványos módon, történelmi győzelemmel biztosította be az NB1-es tagságát, amivel biztossá vált a Kisvárda kiesése.